مقالات

کمپین های عجیب در جهان

کمپین های عجیب در جهان

Rate this post

کمپین های عجیب در جهان

کمپین های عجیب در جهان ؛در دنیا کمپین های زیادی وجود دارد. اما شاید از عجیب ترین کمپین ها بتوان کمپینی در بانکوک را نام برد. این کمپین از زمانی شروع به کار کرده است که مشکلاتی برای گردشگران در بانکوک در رابطه با سرویس های بهداشتی رخ داده است. در بانکوک قبل از این نیز کمپین هایی مانند جمع کردن فیلترهای سیگار تشکیل شده بود. ما نیز می توانیم از چنین کشورهایی الگو بگیریم و در زمینه گردشگری مشکلات را پیدا کنیم و در صدد رفع آنها برآئیم.

کمپین برای تمیز کردن توالت ها در بانکوک

از آنجا که صنعت گردشگری 10 درصد تولید ناخالص داخلی را شامل می شود بانکوک اهمیت زیادی را به گردشگری می دهد. در بانکوک در ابتدا کشیدن سیگار و بعد تمیز کردن کابین های عمومی مطرح و اجرا شد و هم اکنون نیز به اهمیت تمیز بودن توالت های عمومی پی برده است و با راه اندازی کمپینی در صدد بهبود در وضعیت این توالت ها است.

تجربه چنین کمپین هایی در ایران

ما ایرانیان نیز می توانیم با راه اندازی چنین کمپین هایی درصد گردشگران را با جذب رضایت آنها افزایش دهیم. هر کردام از ما هنگام مسافرت و یا استفاده از توالت های بین شهری متوجه وضع اسفناک آنها شده اید.

کمپین هایی که می توان در ایران برای جذب گردشگر راه اندازی کرد:

کمپین تمیز کردن توالت ها

کمپین استفاده از سرویس بهداشتی فرنگی در کنار نوع سنتی

کمپین جمع آوری فیلترهای سیگار

کمپین جمع آوری زباله ها در طبیعت

کمپین احترhم به گردشگران

فرهنگ سازی

امروزه با توجه به کاهش ارز ملی گردشگران خارجی می توانند جانی دوباره به وضعیت اقتصادی کشور دهند.  فرهنگ سازی و راه اندازی چنین کمپین هایی می تواند رشد جمعیت گردشگران را در پی داشته باشد. از خود شروع کنین و دیگران را نیز تشویق کنیم.

با ارسال نظرات خود ما را یاری کنید.

کورد سوئیت

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاهتان را بنویسید

اجاره سوئیت در کرمانشاه

اجاره سوئیت در کرمانشاه بانه سنندج